Copenhagen Studios Damenuhr Round CPT-0011-MQ
Artikelnr.
Referenz
CPT-0011-MQ
Allgemeines
Geschlecht
Damen
Kollektion
Round
Uhrentyp
Klassikuhr
Gewicht
115 g
Technische Merkmale
Technische Ausführung
Quarz
Gehäuse
Material
Edelstahl
Oberflächenveredelung
IP-Ionen plattiert
Optik
poliert
Farbe
gold
Gehäusedurchmesser
36 mm
Gehäusehöhe
11 mm
Gehäuseform
rund
Lünettenfarbe
gold
Wasserdichtigkeit
5 Bar
Glasart
Mineralglas
Ziffernblattanzeige
analog
Ziffernblattfarbe
schwarz
Armband
Bandmaterial
Edelstahl
Bandfarbe
Bandlänge
16 cm
Bandbreite
20 mm